ביטוח נסיעות לספורט אתגרי

ספורט אתגרי כבר מזמן הפך לפעילות נפוצה, כאשר מספר הולך וגובר של ישראלים מאמצים לעצמם תחביב או תחום עיסוק של ממש מעולם זה. ספורט אתגרי הוא מושג רחב אשר נכללות בו פעילויות מסוגים שונים ומגוונים ברמות סיכון שונות. כאשר אתם עוסקים בספורט אתגרי במסגרת חיי היום יום, אנחנו בטוחים כיבמידה ונפצע חלילה באופן כלשהו תוך כדי ביצוע פעילות זו, נוכל לקבל סיוע וטיפול מלאים במהירות ובקלות. אך לא כך הוא הדבר בעת השהייה בארץ זרה. במידה ואתם מתכננים נסיעה אל מחוץ לארץ אשר תכלול השתתפות בפעילות מסוג ספורט אתגרי – כדאי מאוד להשקיע מחשבה ולשלם בהתאם על מנת להתאים לכך את פוליסת הביטוח בצורה הטובה ביותר, עבור פעילות ברמת סיכון גבוהה שכזו, בארץ זרה.

דברים שכדאי לדעת על ביטוח נסיעות לספורט אתגרי

באופן עקרוני, ביטוחספורט אתגרי בשוק הביטוח בישראל יכול להיות כהרחבה מיוחדת של כיסויים במסגרת של ביטוח נסיעות כללי לחו"ל או שהוא יכול להיות בתוך מסגרת של פוליסת ביטוח הנקראת פוליסת תאונות אישיות.

הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל עבור ביטוח ספורט אתגרי

זהו סוג של ביטוח אשר מקנה לכם כיסוי בביצוע פעילויות אתגריות הן בארץ ישראל והן בארץ זרה. פוליסות ביטוח ספורט אתגרי לרוב יעניקו כיסוי ביטוחי עבור מימון הוצאות נלוות הנגרמות עקב תאונה  כמו למשל הטסה, אשפוז, חילוץ, טיפולים רפואיים או נזק לרכוש וכולי.

ישנם גם אנשים רבים אשר אינם נוהגים להשתתף בפעילויות של ספורט אתגרי במהלך חיי היום יום שלהם כשהם נמצאים בארץ,אך לעיתים אנשים אלו יבקשו להשתתף בפעילות אשר מוגדרת כספורט אתגרי או ברמת סיכון גבוהה, במסגרת נסיעה לטיול או חופשה בארץ זרה כזו או אחרת. אלו אנשים אשר אינם  זקוקים לפוליסה של ביטוח ספורט אתגרי ייעודית באופן שוטף, אלא רק בתקופת שהותם בחו"ל ומכאן נוצרה האפשרות של סעיפים ביטוחיים שניתן לצרף אל פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הבסיסית, הנוגעים לתחום הספורט. תדרשו לשלם סכום של כמה דולרים נוספים לכל יום של ביטוח ותקבלו כיסוי גם עבור הפעילויות המסוכנות ביותר.

הרחבה של ביטוח נסיעות בסיסי לביטוח ספורט אתגרי, מקנה בראש ובראשונה את כל הכיסויים הכלליים שיש בביטוח נסיעות סטנדרטי אך בנוסף, מתוך ההכרה של חברת הביטוח בגובה הסיכון ובהכרה של העלות הנוספת בשירותים הכרוכים בטיפול בפגיעות במהלך פעילות כזו, ביטוח ספורט שכזה כולל כיסוי הוצאות שנגרמו עקב נזקי גוף מסוגים שונים, לא רק במסגרת פעילות הספורט האתגרי אלא גם בפעילויות רגילות בחו"ל כגון: הטסות רפואיות, איתור, חילוץ והצלה, הוצאות אשפוז, הטסות מיוחדות לארץ, מימון טיפולים רפואיים, ביקורי רופא, בדיקות במהלך ולאחר האשפוז, ואף כיסוי לנזק שיגרם לרכוש כמו נזק לציוד הספורט, אשר עלול להיות יקר מאוד בפעילויות מסוימות, אובדן ציוד, נזקים שנגרמו על ידי  צד שלישי וכן הלאה.

כל אדם אשר נוסע לחו"ל והוא מודע לכך מראש כי הוא עומד לבצע איזו שהיא פעילות ספורט אתגרי או כל פעילות אשר נחשבת כבעלת רמת סיכון גבוהה מהרגיל, יהיה חייב להודיע על כך לסוכנות  או לחברת הביטוח ואף לוודא שהביטוח שלו אכן מכסה סוג כזה של פעילות.

ביטוח תאונות אישיות לשימוש בביטוח ספורט אתגרי

פוליסות ביטוח תאונות אישיות היא פוליסת ביטוח אשר כוללות בתוכה כיסוי מקיף  וכולל יותר, זהו בעצם

סוג נוסף של ביטוח עבור פעילות אשר נחשבת כספורט אתגרי או פעילות בסיכון גבוה. זהו סוג כיסוי ביטוחי גבוהות, אשר יכולות להגיע בעקבות התאונה, בין אם התרחשו בישראל ובין אם התרחשו בעת טיול רגלי בישראל וגם עבור פציעות קשות ואף מקרי מוות, חס וחלילה, בזמן כל פעילות אתגרית שהיא. ביטוח תאונות אישיות שכזה כולל כיסוי מסוג של פיצוי עקב נכות מתאונה, פיצוי על הגעה למצב סיעודי, הוצאות אשפוז,פיצוי למקרה מוות מתאונה, כיסוי לפגיעה בכוויות, ושברים או חתכים רציניים בתאונה וכדומה.

לסיכום, בעת נסיעה לחו"ל הכוללת גם השתתפות בפעילות ספורט אתגרי או פעילות בסיכון גבוהה, כדאי מאוד לבדוק את כל האמור לעיל לפרטים, אלא גם לבדוק מול החברה או הסוכן ממנו תרכשו את הביטוח – איזה סוג פעילות מגדיר הביטוח כספורט אתגרי או בסיכון גבוה, והוא  יהיה זכאי לפיצוי בעת הצורך.

שם פרטי
דואר אלקטרוני
שם משפחה
טלפון
איך אפשר לעזור?
שלח הודעה
שולח...
קצת סבלנות...ההודעה נשלחת ברגעים אלו.
הודעה נשלחה!
אחד מנציגנו יחזור אליך בקרוב