ביטוח נסיעות לחול פוליסה שנתית

נסיעות לחול הינן התחביב הפופולרי ביותר, וישראלים רבים נהנים מדי שנה מחופשות אלו. בשנים האחרונות, מספר האנשים הנוסעים לחוץ לארץ בתקופת החורף עלה. עם זאת, כאשר אנו בוחרים לטוס, חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחול אשר מכסה ומגנה על כל הקריטריונים שנוסע זקוק. קיימות פוליסות רבות, וכל אחת מיועדת לסוג חופשה אחרת. בנוסף, בשוק הביטוחים יש אפשרות לבחור בין פוליסת שנתית או פוליסת יומית. ביטוח נסיעות לחול כולל פוליסה שנתית, המאפשרת לכל חובבי הטיסות לטוס בראש שקט ללא צורך לרכוש ביטוח עבור כל טיסה. על מנת להבין היטב את נושא זה, אנו נברר במאמר, מהם הסוגים השונים של פוליסות עבור נסיעות לחול, ועבור מי מיועדים פוליסה שנתית.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל

 קיימים שני סוגים מרכזיים של ביטוח נסיעות לחו"ל, פוליסה שנתית המכסה את כל הנסיעות עבור שנה שלמה ופוליסות יחיד המכסות נסיעות בודדות לפי מספר ימים. בנוסף, קיימות חופשות שונות ועבור כל אחד מהן, חשוב לרכוש ביטוח. על מנת לבחור נכון, יש לדעת קודם את הפוליסות המתאימות עבור כל חופשה. לכן, אנו נברר מהם סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל לפי סוגי חופשות:

  • ראשית, אם הנכם מעוניינים לטוס לחופשת סקי, מומלץ לבחור בפוליסה המיועדת לתחום זה. ובכן, ספורט זה עלול לסכן אתכם, לכן חשוב לבחור בביטוח המכסה את פציעות עקב פעילויות סקי או מכסה גנבה או אובדן של הציוד היקר.
  • שנית, כאשר בוחרים בפוליסה שנתית, יש לברר מה היא כוללת, כלומר לאילו יעדים ניתן לטוס לקבל כיסוי. ניתן לבחור בין כיסוי עולמי או כיסוי עבור מדינות אירופיות בלבד. בחירה זה תלויה במספר נסיעות בשנה והיעדים אשר הנכם תגיעו.
  • לסיום, אתם יכולים לבחור בביטוח סטנדרטי המעניק כיסויים הבסיסים. פוליסה זו מתאימה עבור חופשת במלון, עם בריכה, ללא ספורט או אתגרים מסוכנים.

בנוסף, כאשר אנו טסים לחו"ל, יש לבחור ביטוח אשר מכסה את החפצים בביתכם בארץ, במקרה של גנבה. יש לדעת, שקורים מקרים רבים אשר פרצו בדירות וגנבו חפצים אישיים של אנשים אשר נסעו לחו"ל. לכן, החשיבות של פוליסה זו משמעותית ומאפשרת לכם לטוס בראש שקט.

במידה ואתם מארגנים חופשה משפחתית וטסים עם הבן זוג והילדים, מומלץ לבחור בביטוח עבור משפחות. ניתן לציין את מספר מבוגרים וילדים על מנת לקבל פוליסה המתאימה ביותר עבור החופשה שלכם.

לסיום, אם אתם תכננתם להשכיר רכב בחו"ל ונהוג בכבישים, יש לרכוש פוליסה נהיגה בחו"ל. לרוב, ביטוח הרכב מטפל בנושא זה ומכסה אתכם גם כאשר אתם טסים בחוץ לארץ. עם זאת, מומלץ לברר זאת מול הסוכן ביטוח או חברת ביטוח של הרכב.

פוליסה שנתית – למי היא מיועדת?

כפי שנאמר, פוליסת שנתית מכסה את כל הטיולים עבור שנה שלמה. קיימים שני סוגים של פוליסה זו, ראשית יש לבחור בכיסוי עובר כל מדינות העולם או כיסוי עבור מדינות מאירופה.

פוליסה זו מיועדת עבור אנשים אשר טסים באופן קבוע בחוץ לארץ, לדוגמא, אנשי עסקים הזקוקים לטוס עקב פגישות עסקיות וכדומה או אנשים אשר נוהגים לטוס כמה פעמים בשנה כדי ליהנות מחופשות.

ביטוח נסיעות לחו"ל פוליסת שנתית הינה הפתרון הטוב ביותר לחובבי נסיעות לחו"ל ולאנשי עסקים.

שם פרטי
דואר אלקטרוני
שם משפחה
טלפון
איך אפשר לעזור?
שלח הודעה
שולח...
קצת סבלנות...ההודעה נשלחת ברגעים אלו.
הודעה נשלחה!
אחד מנציגנו יחזור אליך בקרוב