ביטוח נסיעות לחו”ל וספורט אתגרי כל מה שרציתם לדעת

להלן כתבה שכתב אורן סטשובר לאתר התרמילאים

אתר מצויין למידע בהתארגנות לטיולים המכיל מידע רב מכל התחומים ולכל העולם - מומלץ!
https://backpackers.co.il
אז הכנתם רשימת ציוד לטיול, קראתם סיפורי דרך והזמנתם כרטיס טיסה זול לטיול הבא שלכם. כל מה שנשאר זה רק להזמין ביטוח נסיעות. וכאן עולה השאלה איזה ביטוח להזמין ומה הם ההבדלים בין הכיסויים והחברות השונות. גם אנחנו היינו מבולבלים מאוד מהעניין בכל פעם שנאלצנו להזמין ביטוח לחו”ל, במיוחד כשמדובר בטיול הכולל טראקים, צלילה או ספורט אתגרי אחר.

לכן החלטנו להביא את אורן סטשובר, מאתר ZEBOOL שיכתוב לנו פוסט אורח ויעשה לכם קצת סדר בבלאגן כדי שתבינו אחת ולתמיד איזה סוג ביטוח צריך לאופי הטיול שלכם, מה באמת אומר המונח “ספורט אתגרי” ולמה כדי לשים לב כאשר רוכשים ביטוח לתרמילאים.

ראשית, כאשר רוכשים ביטוח רצוי לעשות את זה לפי הצרכים והעדפות שלנו, וכמו שאתם בוודאי תבינו בהמשך יש להתאים גם את הביטוח לפי האופי של הטיול עצמו והרצון האישי של שמטייל, נתחיל עם דוגמא קטנה כדי להמחיש את עניין אופי הטיול – מטייל ראשון רכש כרטיס טיסה הלוך חזור לדרום אמריקה לתקופה של מספר חודשים, הוא תכנן לעצמו בדיוק מה הוא מתכוון לעשות בכל יום וכלל מסלול טיול מסודר ומאורגן מראש, מטייל שני רכש כרטיס טיסה הלוך לדרום אמריקה בלבד וכלל אינו יודע מה הוא הולך לעשות, בוודאי לא איזה סוג של ספורט אתגרי הוא יעשה. אנסה לענות לשני המטיילים הללו על מרבית השאלות כדי שידעו מהן האפשרויות העומדות בפניהן ויחליטו בול מה שמתאים להם.

לקריאת הכתבה המלאה באתר https://backpackers.co.il/
שם פרטי
דואר אלקטרוני
שם משפחה
טלפון
איך אפשר לעזור?
שלח הודעה
שולח...
קצת סבלנות...ההודעה נשלחת ברגעים אלו.
הודעה נשלחה!
אחד מנציגנו יחזור אליך בקרוב