מה היתרון בביטוח נסיעות עם כרטיס פספורט כארד

ביטוח נסיעות עם כרטיס פספורט כארד, מה זה בעצם?

ברחבי הארץ ניתן למצוא חברות רבות המעניקות שירות של ביטוח נסיעות לטיולים בחוץ לארץ. ביטוחים אלו מאפשר לישראלים אשר נוסעים, ליהנות מהחופשה שלהם בנחת ובבטיחות מלאה. ביטוח נסיעות כולל פוליסות שונות המיועדות לכל אחד, לדוגמא, אנשי עסקים, לגיל השלישי, לנשים בהריון, לצעירים או לאנשים אשר אוהבים טיולים מאתגרים. אחד הפוליסות הנפוצות ביותר הינה ביטוח עם כרטיס פספורט כארד. במאמר זה, ניתן לברר מהו כרטיס זה, כיצד הוא פועל ומה היתרונות שלו.

כרטיס פספורט כארד – המדריך המלא

את כרטיס פספורט כארד מקבלים בנתב"ג אחרי רכישת הביטוח. פוליסה זו מאפשרת לפתור כל בעיה שעלולה להתגלות בחו"ל באמצעות שיחה טלפונית מהירה ופשוטה. מטעינים את כרטיס פספורטכארד בסכום הנדרש ומשלמים בחו"ל. ניתן להשתמש בו מסיבות רפואיות, לדוגמא, לשלם טיפולים של רופא או לרכוש כדורים וכדומה. היתרונות הרבים של שימוש כרטיס פספורטכארד בחוץ לארץ:

  • היתרון הבולט ביותר הינו האפשרות להגיע לרופאים או להוציא כספים בגלל סיבות רפואיות, בלי להוציא כסף מהכיס שלכם. רוב ביטוחי הנסיעות מעניקים ללקוחות כיסויים כספי על התשלומים אלו. עם זאת, על מנת לקבל החזר, ניתן לחכות לעיתים, כמה ימים ולעבור פרוצדורה. כרטיס זה מאפשר לרכוש את מה שאתם זקוקים בלי להתעסק עם מסמכים או לחכות לקבל את הכסף חזרה לחשבון.
  • היתרון הבא של כרטיס פספורט כארד מאפשר לישראלים אשר משתמשים בו לחסוך בכסף ולא להיגרר להוצאות מיותרות. ובכן, אין צורך להתחייב להשתתפות עצמית, עבור כל טיפולים אשר תקבלו בחו"ל.
  • שימוש בכרטיס פספורטכארד מאפשר להוציא כספים בכספומט בכל רחבי העולם. ובכן, במידה וניתקעתם בלי המזוודה שלכם או אם גנבו לכם את הארנק, עד שתטפלו בכך, פספורטכארד מעבירה לכם כספים בכרטיס. כך, תוכלו להוציא סכום כסף, עד לקבלת הכבודה שלכם.

ביטוח תרמילאים

תרמילאים הינו שם נרדף עבור אנשים אשר חובבים טיסות אך מחפשים את המקומות, טיסות ומלונות הזולים ביותר. בעיקר, מדובר בצעירים אשר נוהגים לטוס לתקופות ארוכות. ביטוח תרמילאים חשוב, מכוון שנסיעות אלו בדרך כלל טומנות בחובן סיכונים לא מעטים. מומלץ לבחור בחברה אשר מעניקה פוליסה המתאימה ביותר עבור קהל זה, עם שירותים מקצועיים.

ביטוח לחו"ל הוא הכרחי עבור כל ישראלי אשר בוחר לטוס לחו"ל, אם מדובר בטיול שופינג או בטיול ספורט אתגרי . בחירה של ביטוח נכון מאפשר לכל אחד לטוס בלי חשש או דאגה.

שם פרטי
דואר אלקטרוני
שם משפחה
טלפון
איך אפשר לעזור?
שלח הודעה
שולח...
קצת סבלנות...ההודעה נשלחת ברגעים אלו.
הודעה נשלחה!
אחד מנציגנו יחזור אליך בקרוב